Axenda

Lun Mar Mer Xov Ven Sab Dom
1
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: "El investigatopo", da compañía CHACHAKUN...Fundación Autor 10:30 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: "La isla del tesoro", de Teatro ARBOLÉ...Teatro Principal-11:30 e 20:30 h
› Presentación do libro "Víctor Said Armesto. Una vida de romance", de CARLOS VILLANUEVA...Colexio de San Xerome 11:45 h
› Conferencia: "Ruthenium Catalysts for Greener Processes: Alkynes, Alkenes and C-H bond functionalizations", impartida por PIERRE DIXNEUF info...Aula de Seminarios do CIQUS 12:15 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de maxia "Ledicias", da ILLA dos NENOS...Praza do Toural 18:30 h
› Inauguración da exposición de XULIO MASIDE...Auditorio de Galicia 19:00 h
› Presentación do libro "Buen camino!", de JOSEPE GARCÍA MIGUEL Coa presenza do autor...Libraría Couceiro 19:00 h
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "Conducta en los velorios"... A Regadeira de Adela 19:30/20:00/20:30 h
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "La Liebre de Marzo" Con: Olalla Suárez, Rafael Rey e Oliver Angermann...A Regadeira de Adela 19:45/20:15/20:45 h
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "Historias de cronopios y de famas"...A Regadeira de Adela 20:00/20:30/21:00 h
› "Santiago sen Fronteiras". Diálogo aberto: "Diálogos sen fronteiras". Con Fernanda Tabarés e José Antonio Bastos (MSF España)... Auditorio de Abanca 20:00 h
› Curtametraxes de Pier Paolo Pasolini. Proxeccións: Curtametraxes de Pier Paolo Pasolini. Proxeccións: "La Ricotta", "La Terra vista dalla Luna", "Che cosa sono le nuvole?" e "La sequenza del fiori di carta" (VOSG)... CS O Pichel 21:30 h
› Presentación do "Curtocircuíto 2014". Proxección + música: "Paraiso tabú", de Música PREPOST... Zona C 21:30 h
› Foliada coa BANDA das CRECHAS...Casa das Crechas 22:30 h
Data :  01-10-2014
2
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "Conducta en los velorios"... A Regadeira de Adela 19:30/20:00/20:30 h
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "La Liebre de Marzo" Con: Olalla Suárez, Rafael Rey e Oliver Angermann...A Regadeira de Adela 19:45/20:15/20:45 h
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "Historias de cronopios y de famas"...A Regadeira de Adela 20:00/20:30/21:00 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: "Por qué vive en el bosque la abuela de Caperucita?", da compañía TXOTXONGILLO Taldea...Fundación Autor-10:30 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: "Circus on the strings", con VIKTOR ANTONOV... Teatro Principal 11:30 e 20:30 h
› "Santiago sen Fronteiras". Diálogo aberto: "20 anos de medicina humanitaria: unha experiencia persoal". Con José Antonio Bastos (MSF España)...CHUS (Aula 1) 13:30 h
› "Santiago sen Fronteiras". Espectáculo familiar: "A historia de Brancaflor", con Os Sete Magníficos+1...Praza do Toural 17:00 h
› "Galicreques 2014". Teatro de rúa itinerante: "No fondo do mar", coa compañía Os QUINQUILLÁNS...Alameda 18:30 h
› "Os xoves cóntame un conto". Sesión de contacontos, con RAQUEL VÁZQUEZ e RUTH MORATE...Biblioteca Ánxel Casal 18:30 h
› "Santiago sen Fronteiras". Sesión de contacontos: "Que me pasa, Ntumba"...CSC das Fontiñas 19:00 h
› Programa "De corpo en lugar". Conferencia: "Teatralidade e corpo colectivos. Ensaios de corporalidade axente en escena ", impartida por VICTORIA PÉREZ ROYO... CGAC 19:30 h
› Concerto de música carnática: SHANTALA SUBRAMANYAM...Igrexa da Universidade 20:00 h
› "Compostela Cine Classics". Café con... ALFONSO ZARAUZA... CSCXM O Ensanche 20:00 h
› Representación teatral: "A Tempestade", de W. Shakespeare coa Compañía VOADORA...Salón Teatro 20:30 h
› "Seráns na Nave": Obradoiro de baile con Marcos Botana (21:30) + Gharatuxa (22:30) + Do Fondo do Peto (23:15)+ O Ghusto do Boi (00:00) + Foliada aberta (01:00)... A Nave de Vidán (Das 21:30 en diante)
› Concerto: BAD APPLES Blues... Borriquita 22:00 h
› "Rede Galega de Música ao Vivo". Concerto: GARCÍA MC...Ultramarinos 22:00 h
› Concerto: PEDRO y El LOBO...Caldeireria 26- 22:30 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo para adultos: "La Soledad del Cabaret de Fondo", coa Compañía de Atracciones Populares La Estrella... Zona C-22:30 h
› Concerto: RICARDO PARADA...Momo 22:45 h
Data :  02-10-2014
3
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "Conducta en los velorios"... A Regadeira de Adela 19:30/20:00/20:30 h
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "La Liebre de Marzo" Con: Olalla Suárez, Rafael Rey e Oliver Angermann...A Regadeira de Adela 19:45/20:15/20:45 h
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "Historias de cronopios y de famas"...A Regadeira de Adela 20:00/20:30/21:00 h
› Representación teatral: "A Tempestade", de W. Shakespeare coa Compañía VOADORA...Salón Teatro 20:30 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo para adultos: "La Soledad del Cabaret de Fondo", coa Compañía de Atracciones Populares La Estrella... Zona C-22:30 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: "Los músicos de Bremen", da compañía de teatro La ESTRELLA...Fundación Autor 10:30 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: Poemas visuais", da compañía JORDI BERTRÁN...Teatro Principal-11:30 e 20:30 h
› "Santiago sen Fronteiras". Cine documental: "Positive Generation", de David Trueba + Faladoiro con Ana Isabel Marino Callejoe ...Colexio Oficial de Médicos da Coruña 18:00 h
› "Santiago sen Fronteiras". Teatro de rúa: "A gala dos Innobels", de ARTÍAS Teatro...Praza do Toural 18:00 h
› "Galicreques 2014". Teatro de rúa: "Astokillo", da compañía PANTA RHEI...Paseo Central da Alameda 18:30 h
› "Santiago sen Fronteiras". Concerto electroacústico con formato performance: "Voz soa". Con MÓNICA de NUT...Praza do Toural 20:00 h
› "Compostela Cine Classics". Proxección: "As señoritas de Rochefort " (1967), de Jacques Demy + Cinefórum coa participación de Bárbara Santos Mato...CSC de Santa Marta (Sala Agustín Magán) 20:30 h
› "Triciclo 6". Concerto: HOLY FUCK + SENSIBLE SOCCERS + ESQUELAS... Sala Capitol 20:30 h
› Concerto Real FILHARMONÍA de GALICIA ...Auditorio de Galicia 21:00
› Programa "De corpo en lugar". Performance: "Thinking bodies", con Ayşe Orhon (Turquía)...CGAC 21:00 h
› Concerto: YEYO...O Vaga 22:00 h
› Concerto: FREDI LEIS...Pub Sónar
› Concerto: JOE La REINA...Sala Moon 22:00 h
› Concerto: Os NOVOS + BARBITÚRICOS + Dj EDU O Rápido + Dj MIKEL Esquizofrenia...CS O Pichel 22:00 h
Data :  03-10-2014
4
› Representación teatral: "A Tempestade", de W. Shakespeare coa Compañía VOADORA...Salón Teatro 20:30 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: "El investigatopo", da compañía CHACHAKUN...Praza do Toural 12:00 h
› "Os sábados choiva de contos". Sesión de contacontos: "Titiricleta", a cargo de CARBALLO con BOTAS...Biblioteca Ánxel Casal 12:00 h
› "Xornadas de Música Contemporánea". Concerto: "Piano X-perience". Con Ensemble IXOR...Museo das Peregrinacións e da Cidade 13:00 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: "Por qué vive en el bosque la abuela de Caperucita?", da compañía TXOTXONGILLO Taldea...Teatro Principal 13:00 h
› "Santiago sen Fronteiras". Concerto: NAO... Praza do Toural 13:00 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de maxia infantil: "Ledicias", da ILLA dos NENOS... Praza Roxa 18:00 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: "Los músicos de Bremen", da compañía de teatro La ESTRELLA... Fundación Autor 18:00 h
› "Xornadas de Música Contemporánea". Concerto: Escenas e combinacións para saxofóns, piano e electrónica. Con Ensemble IXOR ...CGAC 18:30 h
› "Galicreques 2014". Espectáculo de monicreques: "Mi amor es un colador", de Títeres BARRILETE...Praza da Quintana 18:30 h
› "Galicreques 2014". Especial Julio Cortázar (Espectáculo para adultos): "Casa tomada"...A Regadeira de Adela 19:00/19:30/20:00 h
› "Galicreques 2014". Teatro de rúa: "Astokillo", da compañía PANTA RHEI... Praza das Praterías 19:00 h
› "Xornadas de Música Contemporánea". Concerto: Asia contemporánea, China, Xapón e Corea. Con ELISA VÁZQUEZ DOVAL (piano)... CGAC 20:00 h
› "Ciudades Sin Fronteras". Concerto solidario: ReCover...Praza do Toural 20:00 h
› "Galicreques 2014". Gala benéfica de variedades: "Galicreques con Gaza"... Teatro Principal 20:30 h
› "Xornadas de Música Contemporánea". Concertos: PABLO COELLO-A. VARGAS-ZOAR Ensemble-Pablo SEOANE- BLEUENN Le FRIEC-VERTIXE SONORA- Ensemble TAC...Casa do Cabido e Museo da Cidade 18:30 h
› Concerto: MANU ESCUDERO...Sala Moon 22:30 h
Data :  04-10-2014
6
› Inauguración da exposición "Museo da Prehistoria", dos alumnos de E. Infantil do CEIP "A Igrexa" (Calo)...Biblioteca Ánxel Casal 08:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección non competitiva. Proxeccións: "Criaturas": "Forward, march!", "Liivamees", "La grotte dans l'île avec le trésor à l'intérieur", "Twins in bakery", "Ain't no fish", "Limonaadi lugu" e "Captain Fish" (49')...Teatro Principal
› "Curtocircuíto 2014". Sesión especial: "Cámping 1". Proxeccións: "A Comunidade" (Salomé Lamas), "Água fría" (Pedro Neves) e "Lila" (Broadcast Club)...Zona C 17:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección paralela. "Penínsulas". Proxeccións: "Buenos días, resistencia", "Má raça", "Diary of hunger", "Cinza" e "La pasión de Judas"...Teatro Principal 19:15 h
› "Os luns do Ateneo". Conferencia sobre a personalidade de Montero Ríos no centenario do seu pasamento, impartida por RAMÓN VILLARES...Rúa do Vilar, 19- 20:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 1". Proxeccións: "Sonnet 81"(Maaike Neuville), "Reizigers in de nacht" (Ena Sendijarevic), "ЧЕСТ" (Pavel G. Vesnakov) e "Forever over" (Erik Schmitt)...Teatro Principal 20:15 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección paralela. "Carta branca a CINECLUBE COMPOSTELA". Proxeccións: "VALIMO", "REDEMPTION", "EN RACHÂCHANT", "NOVEMBER", e "L’AMBASSADE"...Teatro Principal 22:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial. Proxeccións: "EXPLORA 1": "PICTURE PARTICLES" (T. Fleisch), "RECYCLED"(T. Sauvin, Lei Lei), "UNS GEHT ES GUT" (M. Taschek, B. Schoening, S. Wollner), "SEDATED ARMY CRAZY MIRROR" (M. Martí Freixas, J. Tisminetzky),
Data :  06-10-2014
7
› "Curtocircuíto 2014". Curtas para adolescentes: "14_17". Proxeccións: "Mute" (Job Roggeveen); "Me+her" (Joseph Oxford); "WrappedRAPPED" (Roman Kaelin); "Food" (Siqi Song); "Rote flecken" (Magdalena Lauritsch); "El fin del mundo será en Brasil" (Sergi Port
› "Curtocircuíto 2014". Sesión especial, complemento ao obradoiro de Óscar Monzón: "Blank Paper" (Instalación en bucle). Proxeccións: "C.E.N.S.U.R.A.", El pliegue", "Karma", "Ukraina pasport", "Les devoirs", "El último", "Paloma al aire" e "Tauromaquia"..
› "Curtocircuíto 2014". Coloquio cos directores asistentes ao festival, profesionais e afeccionados: "Encontros CREA"...CGAC (De 16:30-18:00 h)
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 1". Proxeccións: "Sonnet 81"(Maaike Neuville), "Reizigers in de nacht" (Ena Sendijarevic), "ЧЕСТ" (Pavel G. Vesnakov) e "Forever over" (Erik Schmitt)...Zona C 17:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial. "Planeta GZ". Proxeccións: "Xamón", "Matanza", "Curricán" e "Fogar, fogar"...Teatro Principal 18:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "EXPLORA 1". Proxeccións: "PICTURE PARTICLES" (T. Fleisch), "RECYCLED"(T. Sauvin, Lei Lei), "UNS GEHT ES GUT" (M. Taschek, B. Schoening, S. Wollner), "SEDATED ARMY CRAZY MIRROR" (M. Martí Freixas, J. Tisminetzky),
› "Temporada clásica". Retransmisión ao vivo: "Richard II", de W. Shakespeare. Con David Tennant...Cinesa As Cancelas 20:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 2". Proxeccións: "Traversées"(Antoine Danis), "Zima" (Cristina Picchi), "La lampe au beurre de yak" (Wei Hu), "La part de l'ombre" (Olivier Smolders ) e "Hacked circuit" (Deborah Stratman )...Teatro Principal
› "Compostela Rock". Concerto: PETER BRODERICK... Sala Capitol 21:00 h
› Concerto: MARCOS PIN e XACOBE MARTÍNEZ ANTELO...Hervor & Fervor 21:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Performance: "O estado salvaxe. Espanha 1939", de PABLO FIDALGO LAREO...Zona C-21:30 h
› Concerto: YEYO...Central Perk 22:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Planeta GZ 2". Proxeccións: "Cámping Wesertal" (Hugo Amoedo), "Everest" (Rafa de los Arcos), "Diario de ballenera" (J. Ignacio Canosa), "PETTRING" (Eloy Dguez. Serén) e "Ser e voltar" (X. Baño)...Teatro Principal
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "EXPLORA 2". Proxección: "KOMM UND SPIEL" (Daria Belova), "CONTROVERSIES" (Ryan McKenna), "O CORPO DE AFONSO" (João Pedro Rodrigues) e "PIX" (Antonio da Silva)...Teatro Principal 23:45 h
Data :  07-10-2014
8
› Foliada coa BANDA das CRECHAS...Casa das Crechas 22:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sesión especial, complemento ao obradoiro de Óscar Monzón: "Blank Paper" (Instalación en bucle). Proxeccións: "C.E.N.S.U.R.A.", El pliegue", "Karma", "Ukraina pasport", "Les devoirs", "El último", "Paloma al aire" e "Tauromaquia"..
› "Curtocircuíto 2014". Coloquio cos directores asistentes ao festival, profesionais e afeccionados: "Encontros CREA"...CGAC (De 16:30-18:00 h)
› "Curtocircuíto 2014". Mesa redonda: "Cinema de autor: modelos de produción". Interveñen: Luis Miñarro, Felipe Lage e Neus Ballús... CGAC 11:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 2". Proxeccións: "Traversées"(Antoine Danis), "Zima" (Cristina Picchi), "La lampe au beurre de yak" (Wei Hu), "La part de l'ombre" (Olivier Smolders ) e "Hacked circuit" (Deborah Stratman )...Zona C 17:30
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 3". Proxeccións: "La reina"(Manuel Abramovich), "IMRAAN, C/O CARROM CLUB" (Udita Bhargava ), "L’ESTHÉTIQUE SÉCURITAIRE 1 : UN ENTRAÎNEMENT POUR TOURISTES" (Ariane Arlotti), "Escort" (Guido Hendrikx) e "SHIP
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "EXPLORA 2". Proxeccións: "KOMM UND SPIEL" (Daria Belova), "CONTROVERSIES" (Ryan McKenna), "O CORPO DE AFONSO" (João Pedro Rodrigues) e "PIX" (Antonio da Silva)... Zona C 19:15 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 4". Proxeccións: "TANT QU’IL NOUS RESTE DES FUSILS À POMPE"(Caroline Poggi, Jonathan Vinel), "Hole" (Martin Edralin), "THE MISFORTUNE OF OTHERS" (Mat Govoni) e "GAMBOZINOS" (João Nicolau)...Teatro Principal
› Proxección: "Qui êtes-vous, Polly Maggoo ?", de William Klein (VOSG)...CS O Pichel 21:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección non competitiva. "Retrospectiva: Mike Hoolboom 1". Proxección: "Pulic lighting", 2004 (modificada en 2014)...Teatro Principal 22.00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "EXPLORA 3". Proxeccións: "DIÁMBULO" (Javier García Martínez), "THE CLAUSTRUM" (Jay Rosenblatt), "LABORAT" (Guillaume Cailleau) e "VILLAGE MODÈLE" (Hayoun Kwon)...Teatro Principal 23:45 ...
Data :  08-10-2014
9
› Representación teatral: "A Tempestade", de W. Shakespeare coa Compañía VOADORA...Salón Teatro 20:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Coloquio cos directores asistentes ao festival, profesionais e afeccionados: "Encontros CREA"...CGAC (De 16:30-18:00 h)
› "Curtocircuíto 2014". Charla-coloquio "Novos camiños para a crítica de cine: o ensaio audiovisual". Interveñen: Adrián Martín e Cristina Álvarez...Zona C (e 12:00 a 14:00 h)
› "Curtocircuíto 2014". Sección paralela. GABRIEL ABRANTES: "Púlsar1". Proxeccións: "Ennui Ennui", "A history of mutual respect"(2010) e "Zwazo" (2012)... Teatro Principal 18:30 h
› "Os xoves cóntame un conto". Sesión de contacontos con MARGARITA CASTRO... Biblioteca Ánxel Casal 18:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "EXPLORA 3". Proxeccións: "DIÁMBULO" (Javier García Martínez), "THE CLAUSTRUM" (Jay Rosenblatt), "LABORAT" (Guillaume Cailleau) e "VILLAGE MODÈLE" (Hayoun Kwon)...Zona C 19:15 h
› "Compostela Cine Classics". Faladoiro: "Cine ou TV? Series de culto e o seu impacto na sociedade". Relatora: PATRICIA FRA LÓPEZ... CSCXM O Ensanche 20:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 5". Proxeccións: "Le garçon"(N. Jovanovic), "Solecito"(Óscar Ruiz Navia ) e "WASHINGTONIA" (Konstantina Kotzamani)...Teatro Principal 20:15 h
› Concerto Orquestra SINFONICA de GALICIA
› Concerto: MIKI NERVIO & The BLUESMAKERS...Sala Capitol 21:30 h
› Concerto: JOE CREPÚSCULO...Pub Sónar 22:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección non competitiva. "Retrospectiva: Mike Hoolboom 2". Proxeccións: "Frank's cock" (1993) e "Tom" (2002)...Teatro Principal 22:00 h
› Concerto: IGLOO...Sala Moon Sala Moon 22:00 h 8€/10€
› Concerto: FELIPE VILLAR Trío...Borriquita 22:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "EXPLORA 4". Proxeccións: "L’AUTRE SILENCE" (Gaston Igounet), "HILLBROW" (Nicolas Boone, "EN LA ORILLA" (Stefano Tononi ) e "SEPTIEMBRE" (Pablo Arellano) e "WILDNIS" (Helena Wittmann)... Teatro Principal 23:45 h
Data :  09-10-2014
10
› Representación teatral: "A Tempestade", de W. Shakespeare coa Compañía VOADORA...Salón Teatro 20:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sesión especial, complemento ao obradoiro de Óscar Monzón: "Blank Paper" (Instalación en bucle). Proxeccións: "C.E.N.S.U.R.A.", El pliegue", "Karma", "Ukraina pasport", "Les devoirs", "El último", "Paloma al aire" e "Tauromaquia"..
› "Curtocircuíto 2014". Seminario Aula de Cine Márgenes: "Anatomía da influencia: a tradición relida do cine experimental español, II" Con LUIS E. PARÉS...CGAC (De 11:00-14:00 h)
› "Curtocircuíto 2014". Clase maxistral: "Why Can’t the Tail Pass Through?". Con MIKE HOOLBOOM...CGAC De 17:00-18:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sesión especial: "Cámping 2". Proxeccións: "Oboz" (T. Jeziorski), "Rakkastan sinua kyyneliin" (J. Kokko) e "How to make it to the promised land" (Sam Zalutsky)...Zona C 17:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 6". Proxeccións: "Big hands oh big hands, let it be bigger and bigger","Zepo", "8 bullets", "Põhjatäht", "WindIND", "Dark mixer", "Heir to the evangelical revival", "Ex animo", "Daphné ou la belle plante",
› Charla: "Método Bates: a arte de ver mirando", con María Esther Álvarez González ...Biblioteca Ánxel Casal 18:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "EXPLORA 4". Proxeccións: "L’AUTRE SILENCE" (Gaston Igounet), "HILLBROW" (Nicolas Boone, "EN LA ORILLA" (Stefano Tononi ) "SEPTIEMBRE" (Pablo Arellano) e "WILDNIS" (Helena Wittmann)... Zona C 19:15 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección non competitiva. "Retrospectiva: Mike Hoolboom 3". Proxeccións: "Damaged" (2002), "Buffalo death mask" (2013) e "Work in progress" (2014)...Teatro Principal 20:15 h
› "Compostela Cine Classics". Proxección: "Hannah e as súas irmás" (1986), de Woody Allen + Cinefórum coa participación de Chelo Loureiro...CSC de Santa Marta (Sala Agustín Magán) 20:30 h
› Concerto: MARFUL...NH Collection Santiago- 21:00 h
› Concerto: CAPSULA + PABLO Und DESTRUKTION...Sala Capitol 21:30 h
› " PON DI MIC". Actuacións: Parly B+Raggattack+DamianDub+Rootikal Skanker+ Roots Soldier...Casa do Patín 22:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección paralela. GABRIEL ABRANTES: "Púlsar2". Proxeccións: "TAPROBANA" (2014), "OLIMPIA (I e II)(2008) e "TOO MANY DADDIES, MOMMIES AND BABIES" (2009)...Teatro Principal 18:30 h
› Concerto: SOM do GALPOM...Sala Moon 22:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección paralela: "Noite Malandra". Proxeccións: "Little vulvah and her clitoral awareness", "Jennifer and Tiffny(A monday night in the bathroom)","When my sister's away", "I love you so hard", "Dynamic Venus", "Octopus love affair
Data :  10-10-2014
11
› Representación teatral: "A Tempestade", de W. Shakespeare coa Compañía VOADORA...Salón Teatro 20:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección non competitiva. Proxeccións: "Criaturas": "Forward, march!", "Liivamees", "La grotte dans l'île avec le trésor à l'intérieur", "Twins in bakery", "Ain't no fish", "Limonaadi lugu" e "Captain Fish" (49')...Teatro Principal
› "Curtocircuíto 2014". Presentacións: NUMAX, Porto/Post/Doc e Unión de Cineastas...Zona C (De 12:00-15:00 h)
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 4". Proxeccións: "Tant qu'il nous reste des fusils à pompe"(Caroline Poggi, Jonathan Vinel), "Hole" (Martin Edralin), "The misfortune of others" (Mat Govoni) e "Gambozinos" (João Nicolau)...Zona C 16:00 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 5". Proxeccións: "Le garçon"(N. Jovanovic), "Solecito"(Óscar Ruiz Navia ) e "WASHINGTONIA" (Konstantina Kotzamani)...Zona C 17:30 h
› "Xornadas de Música Contemporánea". Concerto: "George’s Odyssey" (Estrea), co Trío ARBÓS...CGAC 18:30 h
› "Curtocircuíto 2014". Sección oficial: "Radar 6". Proxección: "Big hands oh big hands, let it be bigger and bigger","Zepo", "8 bullets", "Põhjatäht", "WindIND", "Dark mixer", "Heir to the evangelical revival", "Ex animo", "Daphné ou la belle plante", "
› "Road to Madness Tour 2014". Concerto: ACID PROYECT + HIDDEN CODE(Ourense) + N.O.T. (Vigo) + PRIMITIVE (Compostela)-Sala Moon-20:30 h
› "Outono Codax Festival". Concerto: RAY GELATO & THE GIANTS + HANNAH WILLIAMS & The TASTEMAKERS + MAD MARTIN Trío...Sala Capitol 21:00 h
› Monólogo: "#quenonosfrunjanlafiesta" con DAVID GUAPO...Colexio La Salle 21:30 h
› "Sábado Road to Madnes": AcidProyect -Hidden Code-N.O.T. -Primitive...Sala Moon 21:30 h
Data :  11-10-2014
13
20

En liña

Temos 48 anónimos e ningún membro en liña

Formulario de acceso

Buscar

No event in the calendar

Siguenos en Facebook

Siguenos en Twiter

contactar: redaccion@compostelaHoxe.eu

Aviso Legal